NOVINKY VE VERZI 4.0 Podívejte se, co je nového v AnyDesk verze 4.0 ›
header

Software pro připojení ke vzdálenému počítači

Připojte se k počítači na dálku, ať již z druhé strany kanceláře, nebo z druhé strany světa. Aplikace AnyDesk zajišťuje bezpečné a spolehlivé připojení ke vzdálenému počítači IT pracovníkům i uživatelům na cestách.

Stáhnout nyní
Zeichenfläche 1

Nepřekonatelná funkčnost

Nízká latence, rychlý přenos dat, snímkovací frekvence 60 snímků/s – víme, jak jsou tyto vlastnosti při práci na vzdáleném počítači důležité. Proto jsme vyvinuli inovativní kodek DeskRT, který zajišťuje malé zpoždění i při vysokém rozlišení nebo při rychlosti přenosu 100 kB/s.

Nabízené vlastnosti

Podpora různých platforem

Aplikace AnyDesk pracuje na různých platformách a operačních systémech Windows, Linux, Free BSD, Mac OS, iOS a Android – a žádné další poplatky za mobilní aplikace.

Stáhněte si aplikaci pro zvolený operační systém
Artboard 1

Bezpečná z podstaty

Aplikace AnyDesk je od počátku navrhována pro bezpečnost uživatelů. K ochraně počítače před neoprávněným vstupem používáme technologii TLS 1.2 využívanou pro zabezpečení bankovních systémů a každé připojení je ověřováno pomocí asymetrického šifrování RSA 2048. Abychom zajistili maximální spolehlivost, naše servery používají telekomunikační technologii Erlang.

Více informací

Vytvořena pro profesionály, zbožňována všemi

Aplikace AnyDesk byla vytvořena dle požadavků IT odborníků, a nabízí tak nepřekonatelné služby všem, kdo potřebují rychlý, efektivní a spolehlivý vzdálený přístup. Aplikace AnyDesk je také praktickým – a zcela bezplatným – řešením pro soukromé uživatele.

Podívejte se, jak aplikaci AnyDesk využívají jiní

Roste s vámi

Jak se tým rozrůstá, jeho potřeby se vyvíjí – a to by měl i software, který používají. Aplikace AnyDesk vám umožňuje začít s málem, a postupně narůstat díky citlivému odstupňování cen pro týmy všech velikostí.

Cenové možnosti
 • image-sshot-windows-main-en
   
 • image-sshot-windows-connect-en
   
 • image-sshot-windows-session-en
   
 • image-sshot-windows-abook-en
   
 • image-sshot-windows-filetransfer-en
   
 • image-sshot-windows-settings-en
   
 • image-sshot-macos-main-en
   
 • image-sshot-macos-connect-en
   
 • image-sshot-macos-session-en
   
 • image-sshot-macos-abook-en
   
 • image-sshot-ios-main-en
   
 • image-sshot-ios-keyboard-en
   
 • image-sshot-android-main-en
   
 • image-sshot-android-session-de
   
online-collaboration

Online spolupráce

Spolupracujte a komunikujte snadno, ať provádíte online schůzky a prezentace, nebo pracujete na stejném dokumentu z počítačů po celém světě.

file-transfer

Přenos souborů

Přenos souborů mezi počítači můžete provádět jednoduše kopírováním a vložením nebo použitím nové záložky pro přenos.

lightweight

Malé rozměry

Není vyžadována instalace ani žádná administrativní práva. Jednoduše stáhněte 1MB soubor a můžete začít. Potřebujete bezobslužný přístup na svůj počítač, když jste na cestách? Žádný problém, budete si potřebovat pouze nastavit heslo.

Make It Yours 3

Přizpůsobení

Upravte si uživatelské rozhraní aplikace AnyDesk, aby zákazníci ihned poznali vaši značku.

session-recording

Záznam průběhu připojení

IT pracovníci i uživatel, k jehož počítači se připojují, mohou průběh každého připojení nahrávat. Zvýšíte tak úroveň bezpečnosti a rovněž získáte užitečný způsob školení.

own-network

Využití vlastní sítě

Žádný cloud, žádný problém. Potřebujete-li plnou kontrolu nad svými daty, nastavení vlastní podnikové sítě je snadné. Nešifrovaná data nikdy neopustí vaši DMZ zónu.

Don’t Just Take Our Word for It

image-customer-peters
Jan Peters
CEO, Spidercam

“Our technicians work as if they were right there on the remote computer and can fine tune settings. AnyDesk has shown us that it can rise to the challenge. Performance is noticeably better than our previous solution, and everything runs smoothly.”

Read the case study
image-customer-rodriguez
Francisco Rodríguez
CIO, Flughafen Münster/Osnabrück

“TANSS is the service management solution for IT service providers. The direct display of AnyDesk remote sessions in TANSS provides technicians with a simple and efficient tool to document their work: from perfect order acceptance to invoicing. For us, AnyDesk is not only one of the top products available on the market, they also are excellent partners in the software business.”

Read the case study
image-customer-placeholder
Mario Dionies
IT-Security Officer, AIP

“AnyDesk is unreservedly used throughout our network for the support of our devices. Before we started using AnyDesk, user support was a very time-consuming task, a process we wanted to speed up and simplify using remote software.”

Read the case study
All case studies

Aplikace AnyDesk je zdarma k vyzkoušení a pro osobní použití. Vyzkoušejte ještě dnes!

Stáhnout nyní

Není vyžadována registrace.