performance

Výkonnost

Vysoká obnovovací frekvence

Užijte si nerušený obraz díky frekvenci zobrazení až 60 snímků na místních sítích a většině internetových připojení.

Nízká latence

Při práci na vzdálené ploše je nezbytná takřka okamžitá odezva. Proto je zpoždění aplikace AnyDesk na místních sítích nižší než 16 milisekund a je tak nepostřehnutelné.

Efektivní využití šířky pásma

Pracujte plynule i při šířce pásma 100 kB/s. AnyDesk je vhodným softwarem na vzdálené ovládání počítačů i v místech s horším připojením k internetu.

Zcela inovativní technologie

Základem aplikace AnyDesk je námi vytvořený inovativní kodek DeskRT. Zajišťuje kompresi a přenos obrazových dat mezi počítači způsobem, který nedokáže žádný jiný konkurenční výrobek.

Rychlý start

Začněte aplikaci AnyDesk používat ihned – bez registrace, instalace či nastavování administrátorských práv. Jednoduše ji stáhněte, spusťte a můžete začít.

Síť Erlang – bezpečná při poruše

Naše servery používají telekomunikační technologii Erlang. Ta garantuje nízkou latenci, vysokou dostupnost a provozuschopnost.

Spolupráce v reálném čase

Spolupracujte a komunikujte snadno, ať provádíte online schůzky a prezentace, nebo pracujete na stejném dokumentu z počítačů po celém světě.

Náročné aplikace

Díky jedinečné efektivitě šířky pásma se s aplikací AnyDesk nemusíte bát programů náročných na data, jakými jsou nástroje na úpravu videí nebo CAD.

security

Zabezpečení

Technologie šifrování

O ochranu vašeho počítače před neoprávněným vstupem se stará technologie TLS 1.2, používaná k zabezpečení bankovních systémů.

Ověřené připojení

K ověření každého připojení používáme asymetrické šifrování s výměnou klíčů RSA 2048.

Omezení přístupu

Ohlídejte si, kdo získá přístup k vašemu počítači, pomocí seznamu důvěryhodných uživatelů. Tím zajistíte, že připojení si mohou vyžádat pouze schválení uživatelé.

Využití vlastní sítě

Enterprise

Potřebujete úplnou kontrolu nad vašimi daty? Nastavení vlastní Enterprise sítě je snadné. Takto budete moci pracovat nezávisle a bez internetového přístupu, neboť komunikace s našimi servery není vyžadována.

flexibility

Flexibilita

Pracujte odkudkoliv

K počítači se můžete snadno připojit z kanceláře, z domu nebo například z konferenční místnosti. Potřebujete bezobslužný přístup na cestách? Budete si potřebovat pouze nastavit heslo.

Podpora různých platforem

Spusťte aplikaci AnyDesk z vaší platformy, ať už je to Linux, Windows, Mac OS, FreeBSD, iOS nebo Android. Rovněž můžete bez dalších přirážek použít mobilní aplikace.

Maximální kompatibilita

Aplikace AnyDesk pracuje nejen pod nejnovějšími operačními systémy. Pracuje hladce pod staršími verzemi, jako je Windows 7, i s nejnovějšími systémovými programy.

Malé rozměry

Stažení aplikace AnyDesk je snadné, i když jste na cestách. Aplikace AnyDesk má pouhé 2 MB a je tak podstatně menší než konkurenční programy.

Mezinárodní použití

Aplikace AnyDesk podporuje mezinárodní klávesnice a je k dispozici ve více než 28 jazycích – ideální pro týmy i jednotlivce po celém světě.

Přenos souborů

Přenos souborů mezi počítači můžete provádět jednoduše kopírováním a vložením nebo použitím nové záložky pro přenos.

admin

Správa

Správa kontaktů

Uložte si kontakty a připojení přehledně do adresáře, kde také zjistíte, kdo je online, aniž byste se museli připojovat.

Panel online správy

Snadný přístup k licencím, nastavení, záznamům relací. Možnosti exportování a automatické tvorby faktur.

Podrobné zprávy o relacích

Získejte přímé a přesné fakturační informace s využitím automatické tvorby faktur prostřednictvím REST API a integrace řešení správy IT služeb, jako je Remote Desktop Manager nebo TANSS.

Vlastní přizpůsobení

Vyměňte své AnyDesk ID za vlastní uživatelské jméno a přidejte si logo, aby váš software na ovládání počítačů odpovídal identitě vaší značky.

Vzdálený restart

Nenechte se zaskočit žádným úkolem. Nejenže během relace můžete provést restart, ono je to navíc velmi jednoduché.

Automatické zavedení

Zaveďte aplikaci AnyDesk automaticky na více počítačů pomocí balíčku MSI a dle potřeby všechny nakonfigurujte. Nebo použít rozhraní příkazového řádku a navrhněte si vlastní instalaci.

licensing

Licence

Bezplatné vyzkoušení

Věříme, že před zakoupením byste měli mít možnost software si vyzkoušet. Proto vám nabízíme možnost, abyste si aplikaci AnyDesk a její četné funkce bezplatně vyzkoušeli – a za tímto účelem po vás nebudeme požadovat žádné osobní údaje. Jste-li soukromý uživatel, aplikaci AnyDesk můžete nadále bezplatně používat.

Stupňování licence

Jak se tým rozrůstá, jeho potřeby se mění – a to by měl i software, který používají. Aplikace AnyDesk vám umožňuje začít s málem, a postupně narůstat díky citlivému odstupňování cen pro týmy všech velikostí

Více míst

Účtujeme vám pouze místa, která jsou současně aktivně využívána, bez ohledu na to, kdo je používá.

Zdarma k vyzkoušení a pro osobní použití

Vyzkoušejte aplikaci AnyDesk zdarma bez poskytování osobních údajů. Aplikace AnyDesk je rovněž zdarma pro osobní použití.

Vždy aktuální

Licence AnyDesk zahrnují všechny budoucí verze a za aktualizace neúčtujeme žádné další poplatky. Všechny verze programu jsou navíc navzájem kompatibilní. Novinky ve verzi 4.0: Automatická aktualizace

Možnost Výkonná správa

S tarifní možností Výkonná správa můžete spustit libovolné množství relací. Výkonná správa je ideální pro techniky IT, kteří potřebují přístup k velkému množství počítačů, nebo hostitele webinářů, kteří chtějí sdílet svoji obrazovku s velkým počtem účastníků.

Aplikace AnyDesk je zdarma k vyzkoušení a pro osobní použití. Vyzkoušejte ještě dnes!

Stáhnout nyní

Není vyžadována registrace.