Cena – AnyDesk

Ceny dle vašich potřeb

Lite

Pro malé podniky a živnostníky.

Komerční použití

Jedna nebo více pracovních stanic

Jednu relaci

Nastavitelné jméno

79 USD

Roční platba

Koupit nyní
Ideální pro podniky

Professional

Ideální pro středně velké podniky vyžadující velký objem.

Komerční použití

Neomezené pracovní stanice

Jedna nebo více relací

Nastavitelné jméno

Adresář

229 USD

Roční platba

Koupit nyní

Enterprise

Pro velké organizace vyžadující individuální řešení.

Komerční použití

Neomezené pracovní stanice

Neomezené sezení

Nastavitelné jméno

Adresář

PowerUser-volba

AnyDesk-Appliance

Custom

Na žádost

Kontaktujte nás
Nákup může podléhat DPH a místním daním. Všechny ceny jsou zaváděcí.
Features Lite 79 USD Koupit nyní Professional 229 USD Koupit nyní Enterprise Custom Kontaktujte nás
Bezplatná aktualizace na nejnovější verzi
Komerční použití
Počet míst 1 (Další pracovní stanice + 29 USD roční) Neomezeně Neomezeně
Počet souběžných relací Aplikace AnyDesk ve verzi Professional a Enterprise umožňuje souběžné otevření několika relací. Příchozí a odchozí relace se počítají samostatně. To znamená, že zákazník s licencí Professional a třemi souběžnými relacemi může současně přistupovat ke třem vzdáleným počítačům a být řízen ze tří vzdálených počítačů. 1 1 (Další relace + 99 USD roční) Dle dohody
PowerUser-volba Možnost Výkonná správa vytváří z relací AnyDesk „aktivní místa“. Aktivní místo může otevřít neomezený počet relací k dalším počítačům. To je užitečné zejména pro IT administrátory, kteří chtějí provádět změny na velkém množství zákaznických počítačů. 239 USD Dle dohody
AnyDesk Android & iPhone Apps
Přenos zvuku a videa
Přenos souborů
Adresář
Vlastní jméno Vyměňte své AnyDesk číslo za vlastní uživatelské jméno ve formátu podobném e-mailové adrese, např. computer@ad. Tím můžete svému AnyDesk účtu vdechnout identitu vlastní značky a vaši zákazníci ji tak budou vnímat intenzivněji – zejména pak, když do rozhraní vložíte i své logo.
Vlastní jmenný prostor Uživatelé AnyDesk Professional a Enterprise si mohou vytvořit vlastní jmenný prostor, např. pc1@MojeFirma. To umožňuje správcům nastavit vlastní systém uživatelských jmen – bez ohledu na to, zda uživatelské jméno již existuje v našem výchozím jmenném prostoru. Licence AnyDesk Enterprise vlastní jmenný prostor zahrnují a uživatelé AnyDesk Professional si jej mohou za jednorázový poplatek zakoupit. 129 USD na 20 pozic
Záznam relací Naše servery zaznamenávají datum, čas, dobu trvání a účastníky všech AnyDesk relací. Tyto informace můžete sami kontrolovat prostřednictvím webové aplikace nebo je exportovat do Excelu. Tato funkce je užitečná, pokud například účtujete služby nabízené prostřednictvím aplikace AnyDesk.
REST Interface Záznam AnyDesk relací můžete integrovat přímo do IT systémů vaší společnosti prostřednictvím rozhraní REST API.
Funkce správy Instalace a licence AnyDesk v rámci vaší společnosti můžete spravovat pomocí centrální webové aplikace. Díky balíčkům AnyDesk-MSI, které lze individuálně konfigurovat, a pravidlům skupin v systému Windows jsou procesy zavedení a aktualizace ve velkých sítích Windows hračkou.
Přizpůsobení klienta Programový soubor aplikace AnyDesk si můžete nastavit dle vlastních potřeb. Můžete například používat vlastní logo nebo zablokovat příchozí či odchozí relace.
AnyDesk Network Appliance

Potřebujete další pomoc?

Kontaktujte podporu prodeje na adrese sales@anydesk.com nebo nám zavolejte na číslo +49 711 217 246 705

Telefonická podpora je k dispozici od pondělí do pátku 08:00–17:30 (CET)

Který plán je tím pravým pro vás?

Free

Aplikace AnyDesk je pro příležitostné soukromé použití zdarma. Využijte tuto příležitost k prozkoumání jedinečných funkcí aplikace „AnyDesk Free“! Žádné skryté poplatky ani povinnosti. Začněte stažením aplikace AnyDesk.

Lite

„AnyDesk Lite“ nabízí všechny nezbytné funkce pro malé podniky. Nemá žádná omezení a licenci lze za malý poplatek rozšířit o další místa.

Professional

„AnyDesk Professional“ je ideální pro středně velké společnosti. Nabízí rozšířené funkce pro integraci a administraci. Počet míst je neomezený a aplikaci AnyDesk lze snadno integrovat do vašich stávajících procesních a IT systémů. Počet souběžných relací lze za malý poplatek zvýšit. A díky vlastnímu pojmenovávání můžete mít plnou kontrolu nad označením připojených počítačů v aplikaci AnyDesk.

Enterprise

Aplikace „AnyDesk Enterprise“ je vytvořena speciálně pro potřeby velkých korporací. Zahrnuje síťové zařízení umožňující instalaci do zóny DMZ v rámci vaší podnikové sítě. Zařízení zajišťuje absolutní nezávislost na naší AnyDesk síti.

Způsoby platby

Můžete si zvolit vyhovující platební metodu. Akceptujeme bankovní převod, PayPal a platbu kartami Visa a MasterCard. U všech způsobů je licenční kód ihned připraven.

Vrácení

Jsme rádi za každého nového zájemce o aplikaci AnyDesk. Nicméně věříme, že byste měli mít možnost výrobek vrátit, pokud zcela nesplňuje vaše potřeby. Proto každou AnyDesk licenci udělujeme se čtrnáctidenní zárukou vrácení peněz bez dalších otázek.