AnyDesk 3.0 - Nejrychlejší Remote Desktop Software na světe.

S plnou kompatibilitou ke všem verzím programu a bezplatným updates.

  • Dálkový přístup: Obsluhujte svůj počíteč kdekoliv chcete. A vaše data zůstanou doma.
  • Dálková údržba: Administrujte svůj počítač z centrálního místa. Nebo z jakéhokoliv jiného místa.
  • Prezentace na obrazovce: Pracujte v týmu společně na jednom počítači. Je jedno, kde se kdo právě nachází.
Úplná kontrola nákladů Všechny updates jsou bezplatné a bez reklamy. Verze programu jsou vždy mezi sebou kompatibilní. Porovnejte to s ostatními nabízejícími a podívejte se přesně dovnitř. Často si budete muset pravidelně kupovat pro svého klienta drahé programové updates.
Maximální bezpečnost Vaše data zůstanou chráněna před nežádoucím přístupem. AnyDesk používá bezpečnostní technologii TLS 1.2, která se používá i při online bankingu. Všichni účastníci spojení jsou ověřeni pomocí RSA4096 Public-/Private Key Exchange. Naše servery používají Erlang-telekomunikační techologii pro nejvěštší možnou spolehlivost.
Maximální rychlost Obrazová data dálkově řízeného počítače jsou pomocí Codec DeskRT, inovací AnyDesk, komprimována a přenášena neporazitelnou přenosovou rychlostí 16 milisekund při 60 obrazech za sekundu a vynikajících vlastnostech obrazu. To dělá AnyDesk použitelným bez problému i u malých šířek pásma od 100 kB/s.
Maximální nezávislost Nepotřebujete nikoho, kdo sedí na druhém konci vedení a Vaše logické spojení na terminálu potvrdí. Také restartování počítače se dá provést kompletně nezvisle. S AnyDesk jste také nezávislí na provozním systému. Ať už Windows, Linux nebo macOS (od 10.10) - všechny počítače se dají stejným způsobem a s týmž malým programem řídit nadálku. Co nevidět i k dispozici pro mobilní zařízení
Nejvyšší komfort AnyDesk přenáší bezproblémově a nenápadně v pozadí, takže můžete pracovat nerušeně . Program se dá používat i bez instalace a je velmi snadné ho ovládat. Nedostižnou efektivností šířky pásma se AnyDesk dá používat i pro datově intenzivní používání, jako např. sestřih videa.
Lepší týmy AnyDesk zlepší týmovou práci ve Vašem podniku. Neboť program se dá používat i pro místně nezávislou spolupráci na jednom dokumentu, chat mezi kolegy, online-meetingy, školení o produktu, semináře o webu, obrazové prezentace nebo k výměně souborů mezi vzdálenými počítači.

Dodatečně v profesionální a podnikové verzi:

Neomezeně mnoho spojení PowerUser-opce se stará o to, aby mohlo být s každým logickým spojením spuštěno současně neomezeně mnoho hostitelských počítačů. Například, aby se všichni zákazníci systémového domu zaopatřili v jediném pracovním chodu novým softwarem.
Adresář se Speed Dial přímou volbou S adresářem AnyDesk máte všechny počítače, které chcete řídit dálkově, společně v ruce. Můžete vytvářet skupiny, spravovat své zákazníky a kliknutím k zákazníkovi přímo vstoupit. V adresáři Vám seznam rychlého přístupu ukáže, které hostitelské počítače jsou právě online a které ne.
Vlastní logo, vlastní prostor pro jméno V AnyDesk můžete používat své vlastní firemní logo, a tak se u svých zaměstnanců nebo zákazníků stále prezentovat. Vlastním prostorem pro jméno se dá také jméno, které hostitelským počítačům předáváte, volně zadávat.