Aplikace AnyDesk pro iOS a Android

Obsluhujte svůj počítač odkud chcete. Dokonce i na cestách. Prostřednictvím smartphonu nebo tabletu.

Vítejte v mobilních časech! Nyní máte z každého místa přístup ke svému počítači. Vaše programy, dokumenty a soubory zůstávají tam, kde jste i vy. A novou aplikací dálkového ovládání od AnyDesk pro Android a iOS.

  • Nezávislá na místě. Tam, kde jste vy, je i váš počítač. Svůj počítač můžete používat kdykoli. Ale vaše cenné údaje zůstanou zabezpečné a dobře chráněné doma i v kanceláři.
  • Okamžitě využitelné bez registrace. Pusťte se přímo do práce, bez protivné registrace. Jednoduše stáhněte aplikaci AnyDesk, spusťte ji na chytrém telefonu nebo tabletu a dálkově ovládejte vzdálený počítač.
  • Rychle. Vzdálený počítač reaguje bezprostředně tak, jako byste předním seděli. Kvalita obrazu je bezkonkurenčně dobrá.
  • Jednoduše. Rozhraní AnyDesk nenechá žádné otázky nezodpovědné. Zadejte adresu AnyDesk, klikněte na ikonu spojení a již jste spojeni se svým počítačem.
  • Bezpečně. Vaše data zůstanou chráněna před neoprávněným přístupem. AnyDesk používá stejnou šifrovací technologii, která se také využívá při online bankingu.
  • Bezplatně. Dálkové ovládání počítače s mobilními zařízeními je pro privátní použití zcela zdarma. Na dálkově ovládaném počítači používejte AnyDesk Free, bezplatný AnyDesk pro Windows, macOS a Linux.

Co je to AnyDesk?

AnyDesk nabízí dálkový přístup, dálkovou správu a dálkové ovládání pro všechny platformy: Windows, macOS, Linux, Android, iOS

Maximální bezpečnost

Vaše data zůstanou chráněna před nežádoucím přístupem. AnyDesk používá bezpečnostní technologii TLS 1.2, která se používá i při online bankingu. Všichni účastníci spojení jsou ověřeni pomocí RSA2048 Public-/Private Key Exchange. Naše servery používají telekomunikační technologii Erlang pro maximální spolehlivost.

Maximální rychlost

Obrazová data dálkově ovládaného počítače jsou komprimována a přenášena pomocí Codec DeskRT, inovací AnyDesk. S nepřekonatelnou rychlostí přenášení 16 milisekund při 60 obrazech za sekundu a s vynikajícími vlastnostmi obrazu. Tak lze AnyDesk bezproblémově používat i u malých šířek pásma od 100 kB/s.

Maximální nezávislost

Nepotřebujete nikoho, kdo sedí na druhém konci vedení a vaše logické spojení na terminálu potvrdí. Také restartování počítače se dá provést kompletně nezávisle. S AnyDesk nejste také závislí na operačním systému. Ať už Windows, Linux, macOS, Android nebo iOS – všechny počítače a přenosná zařízení se dají stejným způsobem a s týmž malým programem řídit na dálku.

Maximální komfort

AnyDesk bezproblémově a nenápadně přenáší na pozadí, takže můžete nerušeně pracovat. Program se dá používat i bez instalace a je velmi snadno ovladatelný. Nedostižnou efektivností šířky pásma se AnyDesk dá používat i pro datově intenzivní aplikace, jako např. videosekvence.

Lepší týmy

AnyDesk zlepší týmovou práci ve vašem podniku. Neboť program lze také použít i pro spolupráci na dokumentu nezávislou na místě, chat mezi kolegy, online meetingy, školení k produktům, webináře, prezentace na obrazovce nebo k výměně dat mezi vzdálenými počítači.

Omezení přístupu

Omezení přístupu specifikuje, kdo bude mít přístup k vašemu počítači. Tak zajistíte, že se vás na přístup nebude ptát nikdo, kdo k tomu není oprávněn. Omezení přístupu by mohlo například zahrnovat všechny počítače vašeho IT oddělení. Nebo výhradně jen váš osobní laptop, aby mohlo dotazování probíhat jen odtud.

AnyDesk je pro soukromou potřebu bezplatná. Pro profesionální účely zakupte cenově výhodnou licenci a profitujte z mnoha dalších vlatnosti.


Get AnyDesk from the App Store
Get AnyDesk from Google Play Store